Metody płatności w Sklepie internetowym

olimark.pl

 

W Sklepie internetowym olimark.pl Klient ma możliwość szybkiego, bezpiecznego i wygodnego sfinalizowania transakcji za pośrednictwem serwisów Przelewy24, PayPal lub przelewem tradycyjnym.

1. Serwis płatniczy Przelewy24 udostępnia następujące metody płatności za dokonane zakupy:

a.    przelewy online - najczęściej wybierane przez kupujących, obsługa wszystkich banków, szybka, wygodna i intuicyjna płatność. Klient wybiera towar i klika "ZAPŁAĆ", wybiera swój bank z listy banków, potwierdza automatycznie wypełniony formularz przelewu. Największa liczba obsługiwanych banków na rynku gwarantuje, że każdy zainteresowany znajdzie na formatce płatności swój bank i w najwygodniejszy dla siebie sposób dokona zakupu.

b.  P24NOW - ciągła dostępność środków w wirtualnym portfelu w razie nieplanowanych, nieprzewidzianych wydatków. Metoda płatności P24NOW umożliwia otrzymanie limitu odnawialnego nawet do 10 000 zł w szybkiej i przyjaznej procedurze. Klient sam decyduje jak spłaci zobowiązanie. Może wybrać pomiędzy dogodnymi ratami i spłatą do 54 dni od transakcji.

c.    BLIK – wystarczy telefon aby szybko zapłacić za zakupy on-line. System płatności mobilnych BLIK to idealny sposób na proste i bezpieczne zakupy w Internecie. Podobnie jak przelewy online, BLIK zapewnia szybkość i wygodę w realizacji transakcji, maksymalne bezpieczeństwo – dla każdej transakcji generowany jest jednorazowy, sześciocyfrowy kod, który można wykorzystać tylko przez dwie minuty.

d.    karty płatnicze - najpopularniejsza metoda płatności na świecie, gwarancja bezpieczeństwa dla sprzedawcy i kupującego. Platforma Przelewy24, spełniając rygorystyczne wymogi standardu PCI DSS LEVEL 1, gwarantuje szybkie, proste i przede wszystkim bezpieczne transakcje przy użyciu kart płatniczych takich jak: Visa, MasterCard, umożliwiając realizację transakcji z wykorzystaniem technologii 3DS. W serwisie Przelewy24 obsługiwane są karty wystawione zarówno przez polskie, jak i zagraniczne banki.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

e.   Apple Pay - elektroniczny portfel od Apple umożliwia użytkownikom urządzeń sygnowanych nadgryzionym jabłkiem wygodne, szybkie i bezpieczne zakupy jednym kliknięciem, bez konieczności każdorazowego uzupełniania danych karty. Korzystanie z Apple Pay jest równie szybkie, co płacenie kartą kredytową lub debetową. Podczas zakupów Apple Pay wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu i unikalny kod transakcji. Dzięki temu numer karty nigdy nie jest przechowywany ani na urządzeniu, ani na serwerach Apple.

f.   Google PayTM - szybki i prosty sposób płatności oferowany przez Google. Dane Klientów płacących w sklepach online korzystających z Google Pay są bezpiecznie przechowywane na koncie Google i nie są udostępniane sklepowi. Aby ułatwić płatność, klient nie musi za każdym razem wprowadzać danych z karty. Google Pay chroni informacje o płatnościach dzięki wielu warstwom zabezpieczeń, wykorzystując jedną z najbardziej zaawansowanych na świecie infrastruktur, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji o klientach. Google Pay to znak towarowy Google LLC.

g.     e-Raty - umożliwiają Klientowi uzyskanie kredytu na zakup wybranych przedmiotów w ciągu zaledwie kilku minut. Proces przebiega w pełni online, nie wymaga wizyty kuriera i dodatkowych formalności. Dogodny dla Klienta harmonogram ratalny umożliwia mu rozłożenie spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy, zachęcając tym samym do robienia zakupów o wyższej wartości.

 

Przebieg transakcji:

- Klient wybiera formę płatności e-Raty

- Klient zostaje przekierowany na stronę banku, gdzie wypełnienia wniosek kredytowy

- po pozytywnej weryfikacji Klient akceptuje umowę kredytową online

- umowa kredytowa zostaje sfinansowana przez bank

- środki zostają przekazane sprzedawcy 

Dostępne banki: BNP Paribas Raty, Raty Alior, mBank Raty, Santander Consumer Bank Raty.

2. System płatności PayPal - szybkie i proste zakupy online bez wprowadzania numerów kart i danych. Płacąc za zakupy w sieci z PayPal, Klient wpisuje tylko swój adres e-mail i hasło. Aby skorzystać z płatności PayPal należy wcześniej doładować saldo konta PayPal z rachunku bankowego albo użyć karty płatniczej. 

3. Przelew tradycyjny - może zostać zrealizowany za pośrednictwem strony www banku, w jego oddziale, jak również za pośrednictwem Poczty Polskiej. Dane do przelewu oraz potwierdzenie kwoty Klient otrzymuje na adres email po dokonaniu potwierdzenia zakupu.

Wybierając ten rodzaj płatności, Klient musi wpłacić na konto Sklepu sumę równą wartości zamówienia i kosztu transportu. Zamówienie będzie realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, w związku z powyższym czas jego realizacji w przypadku tej formy płatności może ulec wydłużeniu nawet o kilka dni.

W  tytule przelewu należy koniecznie wpisać numer zamówienia internetowego.

 

Dane do przelewu:

EMEM Sp. z o.o.
ul. Turkusowa 7/2
05-552 Łazy

 

numer konta: 72 1750 0012 0000 0000 3981 9732

BNP Paribas Bank Polska S.A.                                              

Adres banku:

ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa

Follow us on Facebook